Laryngolog, Audiolog, Foniatra


Dr n med. Hanna Mackiewicz-Nartowicz

 

- dr n. med. Hanna Mackiewicz-Nartowicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista z zakresu laryngologii oraz audiologii i foniatrii. Szczególne zainteresowania to fonochirurgia ( chirurgia fałdów głosowych ) i rehabilitacja foniatryczna. Liczne kursy i staże doskonalące w Niemczech i Francji. Prowadzenie warsztatów foniatrycznych w San Francisco – Stany Zjednoczone.

 
 
 
 
 
 
 - dr hab. n. med. Anna Sinkiewicz prof. UMK
Doświadczenie w diagnostyce, leczeniu i rehabilitacji głosu, mowy oraz słuchu u dorosłych i dzieci.  Zawodowe zaburzenia głosu u nauczycieli, aktorów  i wokalistów. Rehabilitacja po operacjach krtani, dysfonie głosowe.
 
lekarz Malwina Wamka
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium  Medicum  w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista z zakresu otorynolaryngologii, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, którego nabyła podczas pracy w  Klinice Otolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz w Poradni Foniatryczno- Audiologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy. Obecnie  w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z audiologii i foniatrii. Szczególne zainteresowania to onkologia , fonochirurgia oraz zaburzenia głosu.


 

                                                                                          

 

« wstecz