Fizjoterapeuci


 Dr n. med. Maciej Królak

- dr n. med. Maciej Królak

Specjalista rehabilitacji ruchowej.

Zajmuje się fizjoterapią osób z dysfunkcjami narządu ruchu:

bóle kręgosłupa i dyskopatia, urazy kończyn i stawów.

W terapii stosuje nowoczesne techniki takie jak fala uderzeniowa ESWT, laser wysokoenergetyczny hilt. Certyfikowany terapeuta metody sonofeedback. Wykorzystuje w terapii jednosekundowe diagnozowanie za pomocą USG.

Ukończył liczne kursy  doskonalące z zakresu fizjoterapii.

 

 

 

mgr Andrzej Zboiński

 

- mgr Andrzej Zboinski

Specjalista rehabilitacji ruchowej z wieloletnim stażem. Ukończył wiele kursów i szkoleń z tej dziedziny. Specjalizuje się w rehabilitacji narządu ruchu. Certyfikowany terapeuta metody McKenziego i wielu innych nowoczesnych metod rehabilitacji
( ESWT, HILT).

Certyfikowany terapeuta metody sonofeedback. Wykorzystuje w terapii jednosekundowe diagnozowanie za pomocą USG.

 

 

 

 

 

  - mgr Artur Moryksiewicz

W 2007 r. ukończył kierunek fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w  Poznaniu. Terapeuta manualny zdobywający wiedzę na kursach i szkoleniach, ma doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem. Pozostaje w stałym kontakcie z nowinkami z zakresu rehabilitacji takimi jak ESWT czy hilt.

Certyfikowany terapeuta metody sonofeedback. Wykorzystuje w terapii jednosekundowe diagnozowanie za pomocą USG.

 

 

 

 

 

- mgr Filip Królak

Fizjoterapeuta, absolwent UMK Collegium Medium w Bydgoszczy. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej. Ukończył kursy w zakresie kinesiotapingu, laseroterapii wysokoenergetycznej ( hilt ) i stosowania falii uderzeniowej ESWT.

Certyfikowany terapeuta metody sonofeedback. Wykorzystuje w terapii jednosekundowe diagnozowanie za pomocą USG.

 

 

 

 

 

 

- mgr Kamila Kowalewska

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ukończyła liczne kursy z zakresu diagnozowania, terapii bólu kręgosłupa i stawów obwodowych oraz nowoczesnych metod fizykalnych tj. hilterapia oraz fala uderzeniowa ESWT.

 

 

 

 

  - mgr Emil Jędrzejewski 
 Fizjoterapeuta z wieloletnim stażem w pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi.  Certyfikowany terapeuta metody Kinesio Taping. Ukończył kurs I i II stopnia z zakresu masażu.  Interesuje się terapią manualną, laseroterapią wysokoenergetyczną (hilt), stosowaniem fali  uderzeniowej ESWT oraz  metodą sonofeedback, wykorzystujacej jednoseksundowe  diagnozowanie za pomocą USG.

 


-mgr Daria Cisoń

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Uczestniczka licznych konferencji w dziedzinie rehabilitacji. Współautorka publikacji naukowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


-mgr Aleksandra Krakowiak

Dyplomowana fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka profilaktyki uroginekologicznej według szwajcarskiej koncepcji Bebo®. Specjalizuje się w terapii uroginekologicznej. W pracy zajmuje się profilaktyką i leczeniem dysfunkcji w obrębie miednicy i wynikających z nich problemów, w szczególności:

-nietrzymaniem moczu

-obniżeniem narządów rodnych

-terapią przed i po zabiegach operacyjnych ginekologicznych i urologicznych

-rehabilitacją kobiet w okresie połogu w celu przyspieszenia regeneracji poporodowej

-profilaktyką intymnego zdrowia kobiety


« wstecz